Zamieszczone przez Johnny_B
poszukuję - wymiana szyby - Białystok/Warszawa
Zwiń
X
-
poszukuję - wymiana szyby - Białystok/Warszawa
Damy z OCP nie wylewają za kołnierz :szeroki_usmiechTagi: Brak
-
poszukuję - wymiana szyby - Białystok/Warszawa
cześć,
szukam zakładu, w którym wymienią szybę przednią i nie zepsują niczego. Przy okazji dobrze by było, gdyby sama szyba była dobrej jakości.
Może ktoś coś i kogoś polecić?
Dzięki
-
-
miałem nadzieję, że się jednak trafi coś z Białegostoku..
dzięki
ps. przed chwilą próbowałem znaleźć hasło "szyby warszawa" i też niekoniecznie coś wypadło.. także albo szukajka działa "inaczej" albo ja nie rozumiem w jaki inny sposób znaleźć zakład wymiany szyb w Warszawie
będę wdzięczny za pomoc
Komentarz
-
a ja polecam Autoglass Jaan ul Ogrodniczki 1/2 (wjazd przy skrzyzowaniu Konstytucji 3 maja ze Swobodną )Zamieszczone przez wojtasosmiałem nadzieję, że się jednak trafi coś z Białegostoku..
szyby u nich nie wymienialem ale kleiłem czołową i powiem ze podchodza do tematu profesjonalnie i szybko .. moze nie są najtańszymi ale mają wysoką jakosc usług
Komentarz
-
Zmieniałem u nich 2 szyby czołowe i nie miałem żadnych problemów.Zamieszczone przez peter174a ja polecam Autoglass Jaan ul Ogrodniczki 1/2 (wjazd przy skrzyzowaniu Konstytucji 3 maja ze Swobodną )Zamieszczone przez wojtasosmiałem nadzieję, że się jednak trafi coś z Białegostoku..
szyby u nich nie wymienialem ale kleiłem czołową i powiem ze podchodza do tematu profesjonalnie i szybko .. moze nie są najtańszymi ale mają wysoką jakosc usług
Komentarz
-
Również polecam ten zakład. Dwukrotnie korzystałem z ich usług i obsługa była bardzo szybka, a co najwazniejsze fachowa.
Komentarz
-
Ja mogę polecić JAAN`a na poleskiej. Dwa razy u nich robiłem w Audiku i O1 i w porządku są, szyby nie są drogie i reczej dobrej jakości.A6 Avant 1.9 TDI AVG - przedlift
AR 156 SW 1.9 JTD 16V - półlift
O1 Combi 1.6 MPI BFQ - polift
-------------------------------------------------
Dysponuję kasownikiem do poduszek VAG
Komentarz
-
IMHO większąć zakładów JAAN oferuje donry poziom. Ja moge polecić Autoglass JAAN na targówku.
Robili nam przednią w 407SWAdam
Komentarz
Komentarz